Apie mus

Tesoro.lt – tai internetinė parduotuvė, įkurta Veronikos Linkutės, kuri jau dešimtį metų puoselėja estetikos ir kokybės vertybes grožio sektoriuje. Tai tęsinys, nuosekliai užkoduotas į kiekvieną jos veiklos detalę.
Internetinėje parduotuvėje įkūnijamas principas, kuriuo Veronika visada vadovavosi – kiekvienas turėtų turėti galimybę pasinerti į kokybės ir estetikos džiaugsmą. Todėl čia rasite tik atidžiai atrinktus, patikrintus produktus, kuriais Veronika pati naudojasi kasdien ir kuriuos ji nuoširdžiai rekomenduoja.

Tesoro.lt – tai estetikos ir kokybės simbolis, dėmesingai siekiantis teikti nepriekaištingą aptarnavimą ir praturtinti kasdieninę jūsų priežiūros rutiną. Tai nėra tik prekybos platforma, tai grožio pasaulyje įsikūrusi oazė, kurioje kiekvienas klientas yra traktuojamas kaip svečias.

Tesoro misija – užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų ne tik kokybiškus produktus, bet ir nepriekaištingą aptarnavimą. Siekiame, kad Tesoro.lt taptų sinonimu kokybei ir maloniai patirčiai – tokiai, kurią verta patirti.